Głosów: 6
Na czym polega kalibracja telewizora? Kiedy warto ją zamówić?

Na czym polega kalibracja telewizora? Kiedy warto ją zamówić?

Komentarze: 1 ; Głosów: 36

Kalibracja telewizor to temat czasem kontrowersyjny. Wiele osób mylnie rozumie to pojęcie i tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy, co telewizor zyska po takim zabiegu. W poniższym artykule przedstawię Ci moją opinię o kalibracji telewizora. ...

Jak wybrać telewizor? Poradnik krok po kroku

Jak wybrać telewizor? Poradnik krok po kroku

Komentarze: 4 ; Głosów: 10

Jak wybrać telewizor? Jeżeli właśnie zadajesz sobie to pytanie, to jesteś w dobrym miejscu. Przygotowałem kompleksowy poradnik, który szybko naprowadzi Cię na główne parametry tego sprzętu. Dowiesz się, na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę. ...

OLED czy QLED? Co będzie lepsze?

OLED czy QLED? Co będzie lepsze?

Komentarze: 0 ; Głosów: 12

Wiele osób zadaje sobie pytanie: OLED czy QLED? I to pytanie ma sens, bo obie technologie mają swoje wady i zalety, więc warto bliżej je poznać. Decyzja nie jest prosta, ale pomoże w niej poniższy poradnik. Krok po kroku wyjaśnię Ci, czym są oba r...

5 wad dużych telewizorów

5 wad dużych telewizorów

Komentarze: 0 ; Głosów: 8

Czy zawsze warto kupować jak największy telewizor w swoim budżecie? Czy przekątna ekranu ma aż tak duże znaczenie? Postanowiłem to przeanalizować, i to w dość nietypowy sposób - wymieniając wady wielkich telewizorów.

Duży Smart TV, szcze...

Projektor czy telewizor - Co wybrać?

Projektor czy telewizor - Co wybrać?

Komentarze: 1 ; Głosów: 6

Telewizor, a może projektor? Co lepiej się sprawdzi przy wyświetlaniu cyfrowych treści w domowym zaciszu? Postanowiliśmy przeanalizować ten pojedynek i wskazać Ci mocne oraz słabe strony obu urządzeń, żebyś wiedział, które z nich lepiej wybrać.

9 powodów, dla których warto kupić nowy telewizor

9 powodów, dla których warto kupić nowy telewizor

Komentarze: 0 ; Głosów: 8

Kiedy warto kupić nowy telewizor? Czy zawsze powinna być to konieczność, bo stary odbiornik jest już do niczego? A może lepiej przymknąć oko i męczyć się z przestarzałym telewizorem? Sprawa jest mocno subiektywna, ale wierzę, że mój artykuł pozwol...

Wyświetlone 1-6 z 6 rekordów.

W tym miejscu zobaczysz najnowsze poradniki, które pomogą Ci zarówno przed zakupem telewizora, jak i gdy będziesz go już miał w swoim salonie czy pokoju.

Przeczytasz profesjonalne zestawienia telewizorów i dowiesz się, na co zwracać uwagę, żeby uzyskać satysfakcję z zakupu.

Obsługa nowoczesnych Smart TV też nie będzie miała przed Tobą tajemnic. Nasze klasyfikacje i artykuły poradnikowe przeprowadzą Cię krok po kroku, aby pokonać każdy problem.

Odwiedzaj regularnie ten dział, aby samemu stać się ekspertem!

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem