MaciejTuralski

Maciej Turalski - od 13 lat pracuje w sprzedaży sprzętu audiowizualnego, a w wolnych chwilach zajmuje się testowaniem i sprawdzaniem tego, czy oferowane przez rynek rozwiązania rzeczywiście działają. Nie jest bezkrytycznym fanem nowości i zanim pochwali nowy produkt, to dokładnie go sprawdza pod względem funkcjonalności i użyteczności. Od trzech lat pracuje dla portalu Videotesty.pl oraz prywatnie prowadzi kanał youtube Omawiamy.pl.

Projektor czy telewizor - Co wybrać?

Projektor czy telewizor - Co wybrać?

Komentarze: 1 ; Głosów: 6

Telewizor, a może projektor? Co lepiej się sprawdzi przy wyświetlaniu cyfrowych treści w domowym zaciszu? Postanowiliśmy przeanalizować ten pojedynek i wskazać Ci mocne oraz słabe strony obu urządzeń, żebyś wiedział, które z nich lepiej wybrać.

OLED czy QLED? Co będzie lepsze?

OLED czy QLED? Co będzie lepsze?

Komentarze: 0 ; Głosów: 12

Wiele osób zadaje sobie pytanie: OLED czy QLED? I to pytanie ma sens, bo obie technologie mają swoje wady i zalety, więc warto bliżej je poznać. Decyzja nie jest prosta, ale pomoże w niej poniższy poradnik. Krok po kroku wyjaśnię Ci, czym są oba r...

Maciej Turalski nie dodał jeszcze aktualności.

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem