Komentarze: 0 ; Głosów: 3

Data publikacji: 16-07-2019 05:09
Data modyfikacji: 24-07-2019 09:55

Witaj na portalu NajlepszyTelewizor.pl!

Jeżeli szukasz nowego telewizora lub pasjonujesz się rynkiem tych urządzeń, to u nas znajdziesz sporo przydatnych materiałów. Ale po kolei - w poniższym tekście dowiesz się o nas więcej.

Kim jesteśmy?

Naszą redakcję tworzą osoby od lat związane z rynkiem elektroniki użytkowej. Dzięki ich doświadczeniu zdobytemu podczas pracy dla innych portali o podobnej tematyce masz pewność, że czytasz teksty unikalne i eksperckie.

W skład naszej redakcji wchodzą następujące osoby:

Oferowane przez nas treści są bezpłatne, gdyż za nic nie pobieramy opłat od naszych czytelników. Nie jesteśmy sklepem, ponieważ nic nie sprzedajemy. Nie podpisujemy także umów sponsorskich z producentami.

Dzięki temu nie musisz się zastanawiać, czy zestawienie lub poradnik to reklama, czy subiektywny i przydatny materiał. Zdecydowanie stawiamy na drugą ścieżkę, aby dostarczać naszym czytelnikom najlepsze treści.

Co u nas znajdziesz?

Portal NajlepszyTelewizor.pl stawia na przejrzystość. Dlatego też nie zasypujemy Cię setką podstron. Szybko dotrzesz do treści, które Cię interesują. A czym mogą być? Spójrz:

  • Baza produktowa telewizorów - gromadzi telewizory wielu producentów. Na kartach produktowych znajdują się opisy, galerie zdjęć, specyfikacje i opinie internautów. W tym miejscu poznasz wszelkie szczegóły dotyczące telewizora, który wpadł Ci w oko.
  • Poradniki dotyczące telewizorów - czyli artykuły i rankingi. Tego typu treści w większości są nastawione na pomoc w najlepszym zakupie. Dzięki nim dowiesz się, który sprzęt warto nabyć, i to bez marketingowej papki. Same konkrety.
  • Aktualności ze świata telewizorów - najnowsze i najciekawsze newsy związane z telewizorami, telewizją czy serwisami, które oferują cyfrową rozrywkę. Regularnie zaglądając do tego działu, zawsze będziesz na bieżąco.

Podział jasny i klarowny, a dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie okienko z wyszukiwarką, aby jeszcze szybciej znaleźć konkretny model telewizora.

Pod każdym materiałem możesz umieścić swoją opinię. Cenimy zdanie naszych czytelników, a także chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania.

Na czym zarabiamy?

Skoro nie zajmujemy się sponsorowanymi materiałami, skoro nie wymagamy żadnych opłat od użytkowników, to jak właściwie zarabiamy?

Na linkach afiliacyjnych. Kupując z nich swój nowy telewizor, nie płacisz nic więcej, cena pozostaje taka sama, ale przy okazji pomagasz nam w rozwoju i tworzeniu jeszcze większej ilości przydatnycch materiałów.

Nasza misja opiera się przede wszystkim na zapewnieniu Ci komfortu, gdy odwiedzasz naszą stronę. Nie wpychamy na siłę banerów czy linków partnerskich tam, gdzie nie są potrzebne. Tych pierwszych w ogóle nie umieszczamy na portalu.

A linki znajdują się tylko na kartach produktowych, w sekcji z cenami. Jest to o tyle korzystne, że od razu sprawdzisz ceny i dostępność produktu, który Cię interesuje.

Jak się z nami skontaktować?

Pierwszym sposobem jest sekcja opinii i komentarzy. Nie widzimy problemu w indywidualnej pomocy, oczywiście wciąż bezpłatnie.

Jeżeli wolisz kontakt mailowy, to napisz do nas na: redakcja[at]videotesty.pl


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem