Philips Performance już w sprzedaży - Telewizor z Ambilight

Komentarze: 0 ; Głosów: 3

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 17-07-2019 19:56
Data modyfikacji: 28-02-2021 22:08

Philips Performance już w sprzedaży - Telewizor z Ambilight

Nowa seria telewizorów Philips Performance już na rynku. Z ramienia wydziału holenderskiej firmy zajmującego się takimi urządzeniami wyszły trzy warianty nowoczesnych produktów wyposażonych w przydatne technologie. Oprócz poprawienia obrazu i dźwięku, wśród atrackji jest przede wszystkim system Ambilight.


Na serię Philips Performance składają się trzy rodzaje modeli LED - numer 7304, 7334 i 7354. Różnią się głównie rozmiarami, obudową i dodatkiem pilota. Matryce tych telewizorów sięgają od 43 do 75 cali, powinny więc zadowolić nawet miłośników ogromnych ekranów. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś jest w stanie wykosztować się na 7400 złotych.

Co warto wiedzieć o serii Philips Performance?

Nowe telewizory Philipsa charakteryzuje przede wszystkim rozdzielczość spodziewana po sprzętach z tej półki w 2019 roku. Modele są w stanie uzyskać rozdzielczość 4K (Ultra HD), która pozwoli ujrzeć dużo więcej szczegółów niż modele Full HD dzięki czterokrotnie wyższej liczbie pikseli. Wszystko dzięki procesorowi obrazu Philips P5.

Seria Philips Performance pracuje również z technologią HDR10 i HDR10+. Producent wyposażył ją również w standard Natural Motion poprawiający płynność obrazu i Micro Dimming PRO, pogłębiający czerń i ubogacający barwy. O bardziej kinowe przeżycia zadbają również formaty Dolby Vision oraz Dolby Atmos, poprawiając kontrast, jasność i kolory, a także wspierając dźwięk przestrzenny 3D.

Telewizorem można sterować głosowo za pomocą Google Assistant lub Amazon Alexa. Można w ten sposób na przykład przeglądać internet albo włączać treści w systemach VOD. Umożliwi to system Smart TV oparty na Androidzie 9.0 Pie. 

Zobacz też: Jak wybrać telewizor?

System Ambilight

Trójstronny system oświetlenia Ambilight to autorska technologia marki Philips. Z tyłu telewizora zamontowane są inteligentne diody LED. Służą do rzucania światła (oczywiście) w kolorach dopasowanych do tych wyświetlanych aktualnie na ekranie. Dzięki temu ekran ma wydawać się jeszcze większy, a użytkownik ma się poczuć jak w środku akcji. Poprawi to również zdrowie - korzystnie wpływając na wzrok podczas oglądania wieczorami.

Gdzie można je dostać i w jakiej cenie?

Modele z nowej serii są już dostępne w większości sieciówek z urządzeniami RTV. Ich ceny zaczynają się od 2499 złotych za model o rozmiarze 43 cali, a kończą na 7400 za sprzęt największych gabarytów. W związku z premierą nowych telewizorów pojawiły się interesujące promocje - takie jak ta na montaż w media expert.

Przeczytaj też:

Źródło: Philips.


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem