Telewizor i smartfony do pakietu Orange - Świąteczna oferta

Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 07-11-2019 21:15
Data modyfikacji: 13-11-2019 18:18

Telewizor i smartfony do pakietu Orange - Świąteczna oferta

Orange dodaje telewizor do pakietów w świątecznej ofercie. Przy zakupie lub przedłużaniu Orange Love z telewizją na 2 lata klient otrzyma 32-calowego Thomsona 3301 o rozdzielczości HD za złotówkę. Jeżeli zdecyduje się dodatkowo na zakup telefonu, w ramach promocyjnej oferty dostanie także drugi smartfon. W cenie, a jakże, złotówki.


Dodawany do Orange Love telewizor nie oferuje najnowszych technologii i standardów, które powoli zaczynamy uznawać za podstawę takiego sprzętu. Brakuje w nim 4K (albo chociaż Full HD), systemu Smart TV i nawet połączenia Wi-Fi. Ma za to dwa porty HDMI, jeden USB i wejście Ethernetowe. Jeżeli szukasz dużego urządzenia do salonu z najnowszymi technologiami, sprawdź naszą porównywarkę telewizorów.

Świąteczna oferta Orange to również (a może nawet przede wszystkim) telefony. W różnych pakietach można wybierać spośród trzech modeli sprzedawanych na raty, z którymi firma sparowała tańsze smartfony za złotówkę. To produkty tego- lub zeszłoroczne:

  • Przy zakupie Samsunga Galaxy A50 (rata 57 zł) Orange dodaje Galaxy A10 - Plan Mobilny 75 lub Orange Love Extra
  • Przy zakupie Oppo A5 2020 (rata 25 zł) Orange dodaje Oppo A1k - Plan Mobilny 75 lub Orange Love Extra
  • Przy zakupie Redmi Note 7 (rata 37 zł) Orange dodaje Redmi 7A - Plan Mobilny 55 lub Orange Love Extra

Zobacz też: Jak wybrać telewizor?

Promocja przewiduje również zestawy dwóch smartfonów w jednej cenie. Składają się na nie:

  • Samsung Galaxy A20e + Samsung Galaxy A10 (raty 40 zł + 55 abonament)
  • Huawei P30 lite + Huawei Y5 2019 (rata 65,01 zł + 55 abonament)

W ofercie świątecznej Orange przygotowało także specjalne oferty dla firm. Klienci biznesowi kupią taniej na przykład Samsunga Galaxy S10E i inne urządzenia bez abonamentu na nieoprocentowane raty. Firma twierdzi, że taniej niż we wiodących sklepach z elektroniką. Objęte promocją są na przykład Apple Watche serii 5 lub Huawei P30 Pro.

Warto zajrzeć:

Źródło: Orange.


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem