Komentarze: 1 ; Głosów: 2

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 29-10-2019 20:45
Data modyfikacji: 04-11-2019 17:53

Motorola sprzedaje 75-calowe telewizory

Motorola sprzedaje 75-calowe telewizory. W Indiach. Kojarzony raczej z telekomunikacją producent niedawno rzucił na ten rynek szereg sporych ekranów o rozdzielczości 4K ze wsparciem Dolby Vision i HDR 10. Urządzenia nie należą do najbardziej innowacyjnych produktów ostatnich lat, ale w swojej cenie stanowią atrakcyjną alternatywę w różnych rozmiarach.


Dlatego że Motorola sprzedaje nie tylko 75-calowe telewizory. Wspominaliśmy niedawno o pierwszych sprzętach producenta, które trafiły na platformę sprzedaży Flipkart. Motorola wprowadziła na indyjski rynek telewizory w rozmiarach od 32 do 65 cali. Najtańszy model w przeliczeniu kosztuje zaledwie 770 złotych. Ile przyjdzie zapłacić za 75-calowy?

Ci, którzy chcą na jednej ze ścian salonu postawić sporą taflę szkła, aby w niedzielne wieczory cieszyć się z rodziną pełnią wrażeń przy oglądaniu filmów akcji, będą musieli wydać 119 tysięcy rupii indyjskich. W przeliczeniu na złotówki to z grubsza 6,5 tysiąca złotych. Nie tak dużo za sprzęt w tym rozmiarze.

Co warto wiedzieć o 75-calowej Motoroli?

Jednak nie samą ceną człowiek żyje. Co kupujący otrzyma w takiej kwocie? Przede wszystkim spory ekran zdolny wyświetlić filmy w rozdzielczości 4K, która powoli staje się już standardem branży. Matryca oferuje 178-stopniowy kąt widzenia i ma jasność na poziomie 450 nitów. Wspiera także AutoTuneX, który dostosowuje każdą klatkę filmu pod względem różnych parametrów (na przykład kontrastu), aby zagwarantować jakość doznań wizualnych.

Wspomniane Dolby Vision i HDR mają na celu poprawienie rozpiętości tonalnej. Dzięki temu wyświetlany film będzie w odpowiednich miejscach ciemniejszy lub jaśniejszy, po to, aby obraz prezentował się naturalniej.

Zobacz też: Jak wybrać telewizor?

Sprzęt wspiera również Dolby Audio i DTS Surround Sound. Obie technologie posłużą do poprawienia jakości dźwięku. Między innymi poprzez lepszą kompresję i symulację przestrzeni. Uczucie kul świszczących nad głową w Dunkierce? To jest do zrobienia. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że sprzęt wyposażono również w dwa 30-watowe głośniki. Jeżeli szukasz urządzeń z jeszcze lepszymi systemami dźwiękowymi - sprawdź naszą porównywarkę telewizorów.

Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor CA53 z układem graficznym Mali 450. W trzewiach siedzi również 2,25 gigabajtów RAM-u i 16 gigabajtów pamięci wewnętrznej. W sam raz na odpalenie systemu. Na pokładzie telewizora Motoroli znalazł się Android wraz z Asystentem Google. Dzięki temu nabywca z urządzeniem pogada i łatwo włączy różne platformy streamingowe, takie jak Netflix lub Hulu.

Pobawi się również w gry. Do każdego zakupu producent dorzuca bezprzewodowy kontroler. Wygląda całkiem standardowo i umożliwi komfortową grę w tytuły z Google Play Store. No, te które urządzenia peryferyjne wspierają.

Warto sprawdzić:

Źródło: gadgets.ndtv.com.


Komentarze
Komentarzy: 1

Autor: Kris 31-10-2019 20:52:11
Haha Czyżby kolejna Manta :D

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem