Komentarze: 0 ; Głosów: 2

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 09-10-2019 13:32
Data modyfikacji: 16-10-2019 10:23

Przezroczyste OLED-y LG na witrynie w Londynie

Przezroczyste telewizory LG wystawiono w Londynie na witrynie Harrodsa. Firmy weszły w układ, który zaowocował prezentacją transparentnych OLED-ów przy Hans Crescent. Zaciekawionych tematem na pewno zainteresuje informacja, że stoją tam od 7 października i postoją jeszcze do 28. Wszystko z okazji Harrods Tech Month.


Nowoczesne przezroczyste OLED-y LG pojawiły się w hotelu ze względu na październikową serię warsztatów i wykładów. Czołowi przedstawiciele różnych segmentów branży technologicznej pojawili się z autorskimi programami skierowanymi do osób zainteresowanych ich produktami. Wśród nich są na przykład Leica, Acer i Apple.

Telewizory, które wystawiło LG, to 55-calowe modele oferujące rozdzielczość Full HD. Koreański producent elektroniki jest jedyną firmą produkującą pełnowymiarowe wyświetlacze tego rodzaju. Warto dodać, że OLED-y te pozwalają na 38-procentową przezroczystość. Jak twierdzi LG, odwiedzający wystawę będą mogli spodziewać się ekscytujących i interaktywnych atrakcji.

Zobacz też: Jak wybrać telewizor?

Firma zwraca uwagę na to, że opracowana technologia ma się sprawdzić zwłaszcza w użyciu komercyjnym. Dzięki takim wyświetlaczom można pokazywać klientowi informacje dotyczące produktu za witryną, nie przesłaniając go. Szczególnie nada się to w bardziej luksusowych sklepach, dodając futurystyczne elementy do ich wystroju. Nic dziwnego - nie ma tak nowatorskich urządzeń nawet w naszej porównywarce telewizorów.

Producent nawiązał też współpracę z pięcioma czołowymi sieciami dystrybucji elektroniki w Europie (w tym Media Markt i Saturn). W wybranych sklepach fizycznych pojawią się Strefy OLED, prezentujące najnowsze telewizory tej marki korzystające z diod organicznych. Nie wiadomo jednak, czy dotyczy to również przezroczystych modeli. Kolaboracja ma potrwać do grudnia.

Warto sprawdzić:

Źródło: lgdisplay.com.


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem