Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 12-09-2019 17:34
Data modyfikacji: 18-09-2019 19:59

Redmi TV sprzedaje się świetnie

Znamy już wyniki sprzedaży Redmi TV. Wszystko wskazuje na to, że sprzedał się w Chinach jak świeże baozi. Oficjalne raporty twierdzą nawet, że zamówiono aż 10000 produktów w zaledwie kwadrans.


Nic w tym dziwnego - to jeden z najtańszych telewizorów 70-calowych na rynku. Przy cenie wynoszącej około 2000 złotych urządzenie smartowe z rozdzielczością 4K i takimi rozmiarami wydaje się być dla wielu atrakcyjnym sprzętem.

Wspominaliśmy niedawno, że wiemy już więcej o Redmi TV 70”. Teraz można powiedzieć, że wiadomo praktycznie wszystko. Praktycznie, bo nie wiadomo tylko, kiedy pojawi się poza państwem środka. Zważywszy na to, że to pierwsze takie urządzenie firmy, istnieje możliwość, że nie pojawi się na innych rynkach zbytu.

To szkoda, bo w stosunkowo niewielkiej cenie pod szyldem marki Redmi pojawiła się maszyna oferująca to, co niejeden sprzęt w porównywarce telewizorów, ale znacznie taniej. Poza rozdzielczością 4K i ogromnym ekranem, 64-bitowy ośmiordzeniowy procesor Amlogic szóstej generacji, wspiera 14 technologii poprawiających jakość obrazu. W tym HDR, poprawiający barwę, jasność i kontrast oglądanych filmów.

Dodatkowo Redmi TV działa na bazie systemu PatchWall AI TV. To autorski system operacyjny, który uczy się gustu użytkownika, aby móc mu zaproponować jak najlepiej dostosowane kanały i filmy. Na przykład na serwisach streamingowych. Urządzenie wspiera także WIFI i bezprzewodowe wyświetlanie treści z laptopów i smartfonów.

Telewizor można również podpiąć pod sieć inteligentnych urządzeń w domu. Wszystkim można sterować za pomocą głosu - pilot pozwala na wywołanie asystenta głosowego XiaoAI. To nie jest jednak nowa technologia, jeżeli więc planujesz zakupić nowy sprzęt do salonu - sprawdź nasz poradnik wyjaśniający to, jak wybrać telewizor. Dowiesz się z niego na co jeszcze warto zwrócić uwagę w tym segmencie urządzeń.

Zobacz też:

Źródło: ubergizmo.com.


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem