Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 30-08-2019 14:46
Data modyfikacji: 04-09-2019 20:56

Wiemy już więcej o Redmi TV 70

Wiemy już więcej o Redmi TV 70” - urządzenie można już zamawiać w Chinach. Sprzęt ma w zamierzeniu stać się luksusowym telewizorem w optymalnej cenie. Firma zaprojektowała go w oparciu o nowoczesne rozwiązania i z myślą o minimalistycznym designie.


Redmi TV 70” nie będzie kosztować dużo. W oficjalnym poście na swoim blogu producent podaje cenę przedsprzedaży na rynku chińskim. To 3799 RMB, czyli około 2000 złotych. Jak na sprzęt o tej specyfikacji - to niewiele. Jak prezentują się możliwości nowego 70-calowego telewizora marki Redmi?

Jaki jest Redmi TV 70”?

Przede wszystkim jego 70-calowy ekran jest w stanie odtworzyć filmy w jakości Ultra HD. Użytkownik może się cieszyć szczegółami w dostosowanym do rzeczywistego kontraście, dzięki wsparciu technologii HDR. To nie jedyna technologia, którą wspiera nowy telewizor marki Redmi.

W trzewiach urządzenia siedzi 64-bitowy i ośmiordzeniowy procesor Amlogic szóstej generacji. Producent chwali się, że ów wspiera 14 technologii poprawiających jakość obrazu. Warto dodać, że sprzęt wyposażono również w 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci masowej. Pamięci operacyjnej dużo nie ma, ale według firmy powinno wystarczyć do płynnego odtwarzania treści.

Zobacz: Jak wybrać telewizor?

Systemem, na bazie którego działa ten sprzęt, jest PatchWall AI TV. Ten ma uczyć się nawyków użytkownika, proponując mu kanały i treści, które najlepiej wpasują się pod jego ulubione filmy. Ten autorski system operacyjny, znany jest już z innych telewizorów Xiaomi.

Oprócz tego Redmi TV 70” ma wspierać 2.4 i 5GHz WiFi. Możecie się też spodziewać wsparcia dla bezprzewodowego wyświetlania treści z laptopów i smartfonów. Pilot pozwala na wywołanie asystenta głosowego XiaoAI, który pozwoli na przykład wyszukać ulubione seriale albo kontrolować inteligentne urządzenia w całym domu za pomocą jednego przycisku.

Datę premiery Redmi TV poznaliśmy już wcześniej. Teraz wiemy też, kiedy pojawi się w sklepach (póki co tylko w Chinach). Oficjalny blog Xiaomi podaje, że na półki telewizor trafi 10 września. Kiedy możemy się spodziewać premiery w krajach bardziej na zachód? Nie wiadomo.

Warto sprawdzić:

Źródło: blog.mi.com.


    Komentarze
    Komentarzy: 0

    Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

    ok, rozumiem