Komentarze: 0 ; Głosów: 2

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 19-08-2019 18:33
Data modyfikacji: 04-09-2019 21:03

Redmi TV - Znamy datę premiery

Premiera Redmi TV zbliża się wielkimi krokami. Niedawno wiele serwisów informowało o statusie głównego menadżera Xiaomi TV, z którego wynikało, że spotkał się w jakimś celu z głównym menadżerem marki Redmi. Teraz już wiemy, że chodziło o nową linię telewizorów.


Już wtedy wielu twierdziło, że ma to związek z ewentualnym stworzeniem Redmi TV. Teraz mamy pewność, że coś z tego wyniknęło - wszystko zaczęło się od Chińskiego Narodowego Centrum Certyfikowania Jakości. Niedawno pojawił się w ich bazie danych produkt nazwany „Redmi TV”. A teraz znamy również datę premiery.

Co wiadomo o Redmi TV? Kiedy premiera?

Sprzęt, który pojawił się we wspomnianej bazie, oznaczony został jako model L70M5. Liczba w nazwie zgadza się z informacjami, które poznaliśmy 19 sierpnia. Firma poinformowała o dacie premiery nowego telewizora i jego rozmiarach.

Zobacz też: Jak wybrać telewizor?

Pojawiły się wcześniej pogłoski jakoby Redmi TV miał pojawić się w rozmiarach 40 i 70 cali. Teraz już wiemy na pewno, że potwierdzony został większy z ekranów. To by się zgadzało z liczbą pojawiającą się w nazwie Redmi L70M5. Kiedy więc pojawią się nowe urządzenia od tej marki?

Premiera telewizorów Redmi jest zaplanowana na czwartek 29 sierpnia 2019 roku. W ciągu najbliższych dni powinniśmy się dowiedzieć więcej o nowych sprzętach. Póki co spekuluje się, że najprawdopodobniej będą wspierały rozdzielczość 4K (która dominuje w porównywarce telewizorów) i technologie spółki-matki Xiaomi, takie jak Patchwall, który uczy się gustu użytkownika i rekomenduje mu odpowiednie treści.

Źródło: Gizchina.com

Warto sprawdzić: 


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem